Mitsubishi Outlander PHEV nog 0% **Update**
Eerder vanmorgen berichtten we dat de voorraad Mitsubishi Outlander PHEV's bijna op zou zijn. Inmiddels heeft Mitsubishi Motor Sales Nederland gereageerd op dat bericht. Woordvoerder Willem-Jan Oosterveld stelt dat het "absoluut niet waar is". "De productie van de Mitsubishi Outlander PHEV moet nog beginnen, dus het is helemaal nog niet bekend hoeveel er dit jaar naar Nederland komen. Inmiddels zit het aantal bestellingen tegen de 4.000 maar er is nog geen sprake van dat er niet mee besteld zou kunnen worden. Vooralsnog is het gewoon mogelijk de auto te bestellen en voor 2014 op kenteken te krijgen."
Het leek erop dat de vraag naar de Outlander PHEV zo groot zou zijn dat dat laatste niet meer gegarandeerd kon worden. Dat is cruciaal bij deze auto, want alleen in 2013 geleverde exemplaren voldoen aan de eisen voor 0 procent bijtelling. En het niet hoeven bijtellen van de Outlander PHEV scheelt gedurende een leaseperiode van vijf jaar al snel 14.000 (!) euro.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Mitsubishi Outlander PHEV 2.0 INSTYLE PLUS 4WD | PLUG IN HYBRID | FULL OPTIONS | ADAPTIEF CRUISE | SCHUIFDAK | LEDER | TREKHAAK 1500KG | ALL IN RIJKLAARPRIJS
- 2015
- 240.938 km

Mitsubishi Outlander PHEV 2.0 INSTYLE 4WD | PLUG IN HYBRID | SCHUIFDAK | LEDER | TREKHAAK 1500KG | 2021 NIEUW ACCU PAKKET | ALL IN RIJKLAARPRIJS
- 2014
- 221.965 km

Mitsubishi Outlander 2.4 PHEV Instyle | Leder | Panorama dak | Stoelverwarming |
- 2019
- 110.333 km
PRIVATE LEASE Mitsubishi Outlander
Lees ook

Vooral Japanners en max 60 km/h: waarom Groenland het opmerkelijkste autoland ter wereld is

Mitsubishi ASX en Mitsubishi Outlander Black Edition: niet altijd zwart

Ook deze Nissan is een Mitsubishi: nieuwe Nissan Rogue Plug-in Hybrid

De Mitsubishi Outlander PHEV is nu al goedkoper dan eerst – Back to Basics

