Mercedes SLR deel 2
Onlangs onthulde Mercedes-Benz de eerste details over de SLR. Om de komst van de nieuwe sportwagen zo veel mogelijk uit te melken, krijgen we kennelijk een aantal afleveringen voorgeschoteld. Dit is deel 2.
Op de eerste officiële foto van de Mercedes SLR McLaren (zie ons bericht van 3 juni) was nog maar een stukje van zijn neus te zien. Maar dit is 'm dan helemaal!
Opvallend zijn de wel heel lange motorkap, de schuine voorruit en de betrekkelijk korte achterpartij.
Het tweekleurige leren interieur ziet er sportief uit met diepe sportstoelen en aluminium en koolstofvezel details.
Nog niet officieel, maar wel een steeds terugkerend gegeven is dat we kunnen verwachten dat de SLR is uitgerust met een 5,4-liter V8 Kompressor. Om die motor kwijt te kunnen, zouden de technici de wielbasis van de concept car 20 cm hebben moeten verlengen voor de productieversie. De V8 heeft naar verluidt een vermogen van bijna 620 pk. Daarmee moet de 1600 kg zware sportwagen in 3,9 s kunnen sprinten van 0-100 km/h en een top halen van 340 km/h.
Van de nieuwe Mercedes zullen er jaarlijks slechts 500 exemplaren worden gebouwd in Engeland bij McLaren. Men verwacht dat hij tegen het eind van dit jaar op de Duitse markt verschijnt en dat hij daar rond 380.000 euro zal gaan kosten.
Wordt vervolgd.
Had je deze auto's al gezien?

Mercedes-Benz SLR McLaren Mclaren Roadster Deutsche Fahrzeug | Scheckheftgepflegt | Unfallfrei |
- 2010
- 15.573 km

Mercedes-Benz SLR McLaren 5.4 V8 McLaren | Orig. NL | Nieuwstaat | Collector | BOSE
- 2006
- 30.551 km

Mercedes-Benz SLR McLaren 5.4 V8 McLaren SLR Roadster, ASV geleverd en onderhouden, Uniek
- 2008
- 11.214 km