McLaren bouwt 10.000e auto!

Tweede helft in nog geen twee jaar gebouwd

Novitec McLaren 570S
McLaren bouwt 10.000e auto

McLaren heeft in ruim vijf jaar tijd de mijlpaal van 10.000 auto's weten te bereiken. De eerste 5.000 exemplaren werden in drieënhalf jaar gebouwd, de tweede reeks van 5.000 in slechts twee jaar. We hebben het dan natuurlijk over het McLaren van na de terugkeer in 2011. De legendarische F1 uit de jaren 90 wordt zodoende niet meegeteld.

De 10.000e auto is een 570S die direct vanaf de lopende band in de Heritage Collection van het Britse merk belandt. Begin dit jaar werd de productie in de fabriek in Woking verdubbeld van tien naar twintig auto's per dag. Naar verwachting leidt dat dit jaar tot een nieuw jaarrecord van ruim 3.000 nieuwe McLarens.

Lezersreacties (9)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.