Mazda toont iets meer van nieuwe 3
Weer als sedan en hatchback
Mazda stevent af op een hele belangrijke onthulling: die van de nieuwe 3. De stukjes van de auto die we al eerder te zien kregen, zijn nu samengevoegd tot één afbeelding.
Daarop is de Mazda 3 in zowel sedan- als hatchbackvorm te zien. De raamlijn van de vierdeursversie eindigt aan de achterzijde in een strakke hoek, een element dat wordt geaccentueerd door een chroomstrip. De achterruit van de voor Europa belangrijkere hatchbackversie lijkt nog wat platter te liggen dan nu het geval is. De onderste raamlijn loopt bij deze auto rap op ter hoogte van de handgreep, waardoor een stevige C-stijl ontstaat.
De nodige verschillen met de uitgaande Mazda 3 dus, maar tegelijkertijd houdt Mazda natuurlijk vast aan een bekende Kodo-tekenstijl. Net als eerder bij de CX-5 gebeurde, zal het 3-design evolueren naar een modernere vorm met kleine lichtunits en een imponerende grille.
De Mazda 3 wordt onthuld op de Los Angeles Auto Show, die op 28 november zijn deuren opent voor de pers. Eerder blikten we al uitgebreid vooruit op de nieuwe Japanner.
PRIVATE LEASE Mazda 3
Had je deze auto's al gezien?

Mazda 3 Skyactiv G180 Automaat 2.0 SA-G Luxury
- 2019
- 37.000 km

Mazda 3 2.5 e-SkyActiv-G M Hybrid 140 Homura | AEROPAKKET | APPLE CARPLAY | DODEHOEKDETECTIE | ADAPTIEF CRUISE CONTROL | HEAD UP | 18 INCH LM | DEMO | *6 JAAR FABRIEKSGARANTIE |
- 2025
- 4.100 km

Mazda 3 2.0 SkyActiv-G 120 GT-M - RIJKLAARPRIJS - Stuur- en Stoelverwarming - Achteruitrijcamera - Head-Up Display
- 2018
- 87.920 km