Mazda toont heftige MPS en zuinige 3

Mazda 3 MPS
Mazda bouwt de spanning voor de nieuwe 3 MPS op. Dit zijn de eerste officiële foto's, volgende maand kunnen we 'm bewonderen op de Salon van Genève.
Mazda geeft bijna geen specificaties vrij, maar meldt dat de uiterst potente 3 weer de 2.3 viercilinder turbo aan boord heeft. Bovendien meldt het merk dat de nieuwe MPS aan de Euro 5 emissienormen voldoet. In de vorige MPS kwam de direct ingespoten turbomotor tot 260 pk, in de nieuwe zal het in elk geval niet minder zijn. We verwachten de Mazda 3 MPS in de zomer op de markt.
En over emissie gesproken, Mazda presenteert op de show ook de 3 i-stop. Die 3 beschikt over een 2.0 benzinemotor met directe inspuiting (Direct Injection Spark Ignition in Mazda-taal) en start-/stoptechniek. Dat doet het verbruik met 12 procent dalen. Wat de krachtbron exact verbruikt, vermeldt de uiterst summiere info niet.
Video

PRIVATE LEASE Mazda 3

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (109)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.