AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mazda plaagt ongewild met 3 Sedan
29
In al z'n enthousiasme over de nieuwe 3 plaatste Mazda een hele rits foto's van z'n compacte middenklasser op Facebook. Klein foutje: er zat ook een detailfoto van de 3 Sedan tussen, die nog niet is onthuld.
De site Carscoops ontdekte de foto, die kort daarna van de betreffende Facebook-pagina verdween. We zien een vrij korte kofferklep met een subtiel spoilertje en achterlichten die een zeer grote verwantschap vertonen met die van de Mazda 3 hatchback.
Onder de kap gaat Mazda waarschijnlijk gewoon dezelfde motoren aanbieden als in de hatchback, dus een 1,5-liter benzinemotor met 100 pk, een 2,0-liter benzinemotor met 120 of 165 pk en een 2,2-liter turbodiesel met 150 pk.
We verwachten een showdebuut na de IAA in Frankfurt, dus bijvoorbeeld op de LA Auto Show die op 22 november start. De huidige 3 Sedan staat in Nederland op de prijslijst, dus we achten de kans groot dat ook de nieuwe Sedan naar ons land komt.
PRIVATE LEASE Mazda 3
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Autotest
Dubbeltest: Volkswagen Golf vs Mazda 3 - Wil je meer of wil je beter?
Op Zoek Naar
Deze hete hatchbacks heb je voor minder dan de prijs van gebruikte Tesla Model 3
Nieuws
Mazda 3 en CX-30 krijgen nieuwe mild-hybride 2.5 - prijzen bekend
Nieuws