Lotus introduceert Evora GT410

Comfortabeler

Lotus Evora GT410
Lotus Evora GT410Lotus Evora GT410Lotus Evora GT410Lotus Evora GT410Lotus Evora GT410Lotus Evora GT410Lotus Evora GT410

Lotus stuurt een nieuwe versie van de Evora de wereld in. De GT410 is bedoeld voor een meer alledaags gebruik.

De nieuwe uitvoering van de Evora is gebaseerd op de potentere GT410 Sport en wordt ook door dezelfde 410 pk sterke 3,5-liter V6 supercharged benzinemotor aangedreven. Bij de jongste editie draait het vooral om het dagelijkse comfort. Zo is de GT410 standaard voorzien van airconditioning, een achteruitrijcamera, nettere deurbekleding en een achterklep met meer glas.

Het premium aangeklede multimediasysteem biedt standaard navigatie, DAB+ en Apple CarPlay. Verder belooft Lotus meer rust binnenin de GT410, door het gebruik van beter isolatiemateriaal. In Groot-Brittannië is de jongste Evora een ‘koopje’, want met een basisprijs van £ 82.900 (Duitsland: € 99.900) is de GT410 meer dan £3.000 (€ 11.000 in Duitsland) goedkoper dan de Sport.

Lezersreacties (15)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.