AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Lifan Xuanlang komt ons bekend voor
Ford S-Max onder kopieerapparaat
64
Chinese automerken lijken steeds vaker met degelijke eigen ontwerpen te komen. Het Chinese Lifan vindt het wel prima hoe het vroeger ging.
Nee, de auto op deze foto's is niet een in licensie gebouwde Ford S-Max, maar een echte 'eigen' creatie van de Chinese fabrikant Lifan. Het gevaarte is Xuanlang gedoopt en lijkt in elk opzicht op Ford's MPV.
De Xuanlang meet 4,72 meter in de lengte, is 1,84 meter breed en 1,67 meter hoog. De afstand tussen de wielen bedraagt 2,78 meter. Daarmee is de Chinees in elk opzicht kleiner dan de auto waar hij zielsgraag op wil lijken. Onder de kap legt Lifan een 1,5-liter turbomotor, al staat ook een atmosferische 2.0 op de bestellijst. Schakelen gaat middels een handgeschakelde vijfbak óf een niet nader gespecificeerde automaat. Voor zover bekend verschijnt de Xuanlang alleen in China op de markt.
Lees ook
Nieuws
Autoschip Morning Midas mogelijk niet meer in brand
Nieuws
Nieuwe Audi Q3: minder knoppen, meer elektrisch
Nieuws
Deze BMW Z1 valt in diverse opzichten op - In het Wild
Nieuws
Snelste Volkswagen ooit op Nürburgring is een Golf GTI
Nieuws