Dit ziet er misschien uit als de Lexus IS F Cabriolet, maar dat is het niet. Op de autoshow in Chicago presenteert Lexus een F-pakket voor onder meer dit model. Het verhaal ligt dus wat anders.
In Amerika levert Lexus sinds enige tijd F-Sport Performance Accessoires. Dat is natuurlijk gebaseerd op het sportieve imago van de IS F. Op de autoshow in Chicago wordt de accessoirelijn gepresenteerd voor de GS, de in de VS leverbare vierwielaangedreven IS, en de IS C, de onlangs gepresenteerde cabriolet.
Het F-pakket bestaat onder meer uit 18 of 19 inch wielen, speciale remmen en schokdempers, een verlagingset, verder is er een speciaal luchtfilter, uitlaatsysteem, stabilisatorstang, een koolstofvezel afdekkap voor de motor en een zogeheten quick shifter en clutch set, die de schakeltijd verkort. Binnenin zijn er verder speciale vloermatten en zelfs een pookknop met het F-sport-logo.
De accessoires zijn voor zowel de IS- als de GS-modellen bestemd. Het is ontwikkeld door Toyota Racing Development en wordt in de VS door de dealer gemonteerd.
13
Bekijk reacties






