Langer werken bij Mercedes door S-klasse
Om toch aan de enorme vraag te kunnen blijven voldoen, heeft Mercedes met z'n werknemers afgesproken dat de werkdagen net even langer worden. Iedereen die in de fabriek in Sindelfingen meeschroeft aan de S-klasse, werkt voorlopig in diensten die liefst 74 minuten per dag langer zijn dan voorheen.
Eerder dit jaar werden de diensten al met een half uur verlengd en op vier zaterdagen heeft men doorgewerkt om aan de grote vraag naar S-klasses te kunnen voldoen. Overigens is de S-klasse niet de enige Benz die verantwoordelijk kan worden gehouden voor langere werkdagen. Zo zorgen de GLK-klasse en C-klasse er voor dat men in de Mercedes-fabriek in Bremen voor november en december 10 extra diensten zijn ingeroosterd. Ongetwijfeld zal de compleet nieuwe C-klasse nog meer vrije tijd van de Mercedes-werknemers wegsnoepen.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Mercedes-Benz S-klasse 420 CDI Prestige Plus EXPORT
- 2007
- 368.222 km

Mercedes-Benz S-klasse 560 4Matic Lang Premium Plus, 469 PK, AMG/In/Exterieur, Distronic/Plus, Chauffeur/Pakket, Rear/Entertaiment
- 2017
- 146.250 km

Mercedes-Benz S-klasse 580 e 4MATIC Lang AMG Line | Achterasbesturing 4.5° | Panorama - Schuifdak | Multicontourstoelen | Head-Up Display | Luchtvering | Burmester 4D Surround Sound | Business Class Pakket
- 2025
- 15 km
Lees ook

5,47 meter aan handgemaakte details: Mercedes-Maybach V12 Edition

Met deze Mercedes-Benz S-klasse voel je je nog altijd de koning van de weg - Liefhebber Gezocht

Enorme verzameling S-klasses (Kathedraal) en Daimlers onder de hamer

Een V8 voor €8.000: wil je dan een Daimler, een Benz of toch maar een Amerikaan?
