en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
De concept car van de Toledo staat op de beurs van Genève. De nieuwe Toledo is gebaseerd op de Volkswagen Golf/Jetta en Skoda Octavia en net als die laatste heeft ook de nieuwe Toledo een grote achterklep.
Hij ziet er dus weliswaar uit als een sedan maar het is feitelijk een hatchback. De Toledo doet denken aan de Jetta, maar heeft gelukkig wel een heel eigen smoel. De revival van de Toledo wordt gepositioneerd onder de Exeo, die dus gewoon in de prijslijst blijft staan. We kunnen hem bestempelen als de vierde generatie van Seats sedan annex hatchback.
De officiële informatie en beelden van de Toledo zullen niet lang op zich laten wachten dus we kunnen je hopelijk snel meer informatie verschaffen.
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.