Kia toont K900-interieur

Tijd voor generatie 2

Kia K900 K9 interieur teaser

Terwijl zustermerk Hyundai zijn luxeproducten voortaan onder de merknaam 'Genesis' presenteert, gaat Kia gewoon door met toplimousine K900. De tweede generatie van het model maakt binnenkort zijn opwachting, dit is alvast het interieur!

Eerder toonde Kia al schetsen waarop de buitenkant van de nieuwe K900 te zien is. De auto die buiten de Verenigde Staten in zijn huidige vorm ook wel K9 of Quoris heet, krijgt een modern ogend en ontegenzeggelijk luxueus interieur mee. Stuurwiel en dashboard zijn voorzien van fraaie houtaccenten en kruiselings gestikt leer tilt de deurpanelen naar een hoger niveau. Ook is er een analoge klok en een kamerbreed scherm, dat zowaar wordt bediend door een centrale draaiknop zoals we die kennen van onder meer BMW en Mercedes-Benz. Ook de Genesis G90, de auto waar de nieuwe K900 zijn technische basis van leent, maakt gebruik van dat systeem.

Gezien het moment waarop deze teaser wordt getoond en het feit dat Kia de auto bij zijn Amerikaanse naam noemt, lijkt een presentatie op de New York International Auto Show eind deze maand logisch. De kans dat de K900 ooit naar Europa komt, is klein.

PRIVATE LEASE Kia

Lezersreacties (28)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.