AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Jaguar XK met 3,5-liter motor
Jaguar breidt het programma van de XK in het najaar uit met de 3,5-liter V8 die we al kennen uit de XJ.
Jaguar breidt het programma van de XK in het najaar uit met de 3,5-liter V8 die we al kennen uit de XJ.
Rond oktober of november is de Jaguar XK beschikbaar met de 3,5-liter V8. Die krachtbron is al bij de presentatie van de coupé aangekondigd. De V6 is al bekend uit de XJ. Daar levert hij een vermogen van 262 pk.
Op het moment is de XK alleen leverbaar met een 4,2-liter V8 met een vermogen van 300 pk en een supercharged versie met 420 pk. Prijzen van de nieuwe uitvoering zijn nog niet bekend. De nieuwe variant zal niet op alle markten leverbaar zijn, maar de Nederlandse importeur heeft al besloten de nieuwe basisversie in het assortiment op te nemen.
Plaats een reactie
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Jaguar XK 4.2 V8 Coupé / Portfolio special edition / Celestial / 2nd owner / 2007 / ONLY 36000KM!
- 2007
- 36.034 km
€ 41.950

Jaguar XK 4.0 V8 Coupé | Airco (automatisch) | Gelaagde voorruit en getint glas rondom | Halogeen koplampen
- 1999
- 57.337 km
€ 34.800

Jaguar XK 4.2 V8 Coupé | Cruise control | Elektrisch verstelbare en verwarmde voorstoelen | Lichtmetalen velgen 19"
- 2008
- 69.099 km
€ 49.800
Lees ook
Reportage

In naoorlogs Engeland was brood en melk nog op de bon toen Jaguar snelste auto ter wereld bouwde
Nieuws

Met deze Jaguar XK rijd je er voor relatief weinig gaaf bij - Liefhebber Gezocht
Op Zoek Naar

Deze gerenommeerde gebruikte sportwagens koop je voor €25.000
Nieuws

Jaguar XK (2011) - Facelift Friday
Nieuws
