Iveco Daily helemaal vernieuwd
Ook in bestelautoland zit men niet stil. Zo heeft Iveco zonder al te veel bombarie de nieuwe Daily gepresenteerd.
In 1978 zag de eerste Iveco Daily het levenslicht, inmiddels zijn we alweer toe aan de vijfde generatie van de bedrijfsauto. Erg veel informatie krijgen we nog niet. Daar zullen we op moeten wachten tot de nieuwe Daily in juni officieel wordt gepresenteerd.
Iveco meldt dat vooral de Daily Van, de dichte versie, een beter weggedrag heeft en dat het maximale laadvermogen is verhoogd. De besteller wordt leverbaar in drie lengtes en hoogtes, waardoor versies met een laadvolume van 11, 18 en 20 kubieke meter in de showroom komen te staan.
Het verbruik moet zo'n 5 procent lager liggen dan dat van de huidige versies. Ook het interieur is opgewaardeerd en moet zowel ergonomischer als stiller zijn. De nieuwe Daily zal van de band lopen in het Italiaanse Suzzara en het Spaanse Valladolid.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Iveco Daily 35S16 160 pk L2H2 Airco ECC, Laadruimte Pakket Audio met DAB+, PDC achter, 3-Zits
- 2022
- 29.065 km

Iveco Daily 35C14 2.3 375 Laadklep 500kg Trekhaak 3500kg trekgewicht Airco 2-Persoons Open laadbak Pick-up P-up Bakwagen Telefoonverbinding 1e eigenaar Euro 6 Bpm vrij !!!
- 2018
- 160.039 km

Iveco Daily 35S16 L4H2 Autom Facelift!
- 2024
- 26.034 km
