Irmscher heeft cross-studie Opel Insignia

Opel Insignia ST Cross4 Look
Nog niet zo lang geleden zagen we afbeeldingen van een opgeruigde Opel Insignia Sports Tourer. Het blijkt een creatie van Irmscher te zijn!

Irmscher heeft de naam Cross 4 bedacht voor de Insignia Sports Tourer. Die ziet er met aangepaste bumpers, een andere grille en enorme 20 inch wielen uit alsof hij de concurrentie aankan met de Volkswagen Passat Alltrack en de Peugeot 508 RXH. Dat komt echter vooral door de zwarte onderkanten van de bumpers want deze Insignia staat niet hoger op de poten, sterker nog, hij ligt juist 30 mm lager.

Andere remmen, en vier uitlaateindstukken zitten ook op het studiemodel. Volgens Opel-tuner Irmscher slaat de naam Cross 4 zowel op de uiterlijke aanpassingen als het aantal aangedreven wielen. Met andere woorden, mensen die hun 4x4-Insignia willen aankleden kunnen bij de Duitsers terecht. En waar vind je vooral integraal aangedreven auto's? In Zwitserland, niet verwonderlijk dat de Insignia Cross 4 op de Salon van Genève debuteert.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (31)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.