AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Infiniti wil concurrent Porsche Panamera'
19
Infiniti wil ook in Europa als een serieus alternatief worden gezien en daar heb je natuurlijk de juiste line-up voor nodig. Eén van de toekomstige toevoegingen is waarschijnlijk een Porsche Panamera-concurrent.
Autocar meldt dat Infiniti de naam Q100 in gedachten heeft voor het vlaggenschip. Het platform kan voortvloeien uit de samenwerking met Mercedes-Benz. Infiniti zal zich niet rechtstreeks op de Panamera richten, in plaats daarvan moet de Q100 een 'goedkoper, eigenzinnig initiatief' zijn.
Ook voor een snelle tweezits sportwagen staat het licht op oranje, al zal die auto niet zo hoog in de markt komen als de Emerg-e Concept. Infiniti wil ook graag een concurrent voor de Mercedes SLK in het gamma hebben, maar die auto komt er niet voor het einde van het decennium.
Het modellenoffensief van Infiniti is ook wel nodig, want in 2020 wil het luxemerk op jaarbasis 500.000 auto's maken.
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Infiniti Q50 2.2d – 2014 – 365.248 km - Klokje rond
Op Zoek Naar
Occasions van dit verdwenen premium merk koop je voor een prikkie
Nieuws
Dit is de eerste nieuwe Infiniti QX80 in veertien jaar
Nieuws
Eerste EV van Nissans luxemerk wordt geen SUV, maar een sedan
Nieuws