Infiniti teast QX55

Coupé-SUV te laat voor Europa

Infiniti QX55 teaser

Infiniti heeft een teaserafbeelding vrijgegeven waarop het silhouet van de QX55 is te zien.

Tijdens het Concours d'Elegance Pebble Beach liet de marketingafdeling van Infiniti al een afbeelding zien waarmee ze de komst aankondigde van de QX55. De QX55 moet een SUV worden met - jawel - een relatief sterk aflopende daklijn. Het is die auto waar de luxedivisie van Nissan nu een tweede teaserplaat van toont.

Op de afbeelding die Infiniti vandaag vrijgeeft, is daadwerkelijk iets van de auto te zien, maar veel is het niet. We mikken erop dat de QX55 techniek deelt met de meest recente verschijning van de QX50. De QX55 zal overigens niet de eerste coupé-SUV van Infiniti zijn. In 2003 presenteerde het merk immers al de gelikt gelijnde FX.

De QX55 moet in de zomer van volgend jaar op de internationale automarkt komen. In Nederland hoef je hem overigens niet te verwachten, want Infiniti heeft immers aangegeven de West-Europese markt vanaf 2020 te verlaten.

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.