Gespot op de 'Ring: Opel Astra GTC OPC
De nieuwe foto's van de gecamoufleerde Opel Astra GTC OPC geven een beter beeld van hoe de uiteindelijke auto er uit komt te zien. Eerder werd de testauto nog met grote stukken plastic gezien, nu zit alleen het camouflagepatroon er nog op. De OPC-versie kenmerkt zich vooral door dikkere bumpers. Daarnaast zien we twee uitlaatpijpen aan de achterkant en is de auto uitgerust met forse remschijven, vooral aan de voorzijde.
Afgelopen najaar zagen we de Opel Astra GTC Paris Concept, duidelijk een voorbode van de nieuwe OPC. Onder de motorkap kunnen we een tweeliter viercilinder verwachten, compleet met een nieuwe twinscroll-turbo en directe inspuiting. Alles bij elkaar goed voor 300 pk. Om dat vermogen op de weg te krijgen, werkt OPC flink aan de voorwielophanging en een sperdifferentieel voor de aandrijflijn. De Astra OPC krijgt de HiPerStrut voorwielophanging, die we ook al kennen van de Insignia OPC. Zo moet de productieversie het de Scirocco R en de Mégane RS nog flink lastig gaan maken.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Opel Astra 1.0 Innovation (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CLIMATE, SPORTSTOELEN, ADAPTIVE CRUISE, GETINT GLAS, LM VELGEN, KEYLESS, LED KOPLAMPEN, NIEUWSTAAT)
- 2018
- 82.739 km

Opel Astra Sports Tourer 1.4 Turbo Sport Navi|Clima|LMV|Sportstoelen
- 2011
- 133.152 km

Opel Astra Sports Tourer 1.0 Edition 112dkm Navi Clima Cruise PDC LED Nwe APK
- 2016
- 112.010 km
PRIVATE LEASE Opel Astra
Lees ook

Met deze Opel Astra occasions ziet niemand dat je iets bijzonders hebt

Voor de vernieuwde Opel Astra betaal je duizenden euro's minder

Meer led, minder chroom voor vernieuwde Opel Astra

Opel Astra krijgt behoorlijk andere neus


