Gereden: Citroën C4 Picasso

Citroën C4 Picasso
Citroën zet met de nieuwe C4 Picasso een indrukwekkende mpv neer. Hij is compleet anders dan zijn voorganger, de Xsara Picasso.
Citroën zet met de nieuwe C4 Picasso een indrukwekkende mpv neer. Hij is compleet anders dan zijn voorganger, de Xsara Picasso.
Wie het Citroën-logo afdekt, zou de C4 Picasso ook kunnen aanzien voor een willekeurige Japanner. Toch zijn er wel Citroën-kenmerken te vinden. De meest luxe versie heeft luchtvering, waarmee de laadhoogte kan worden gevarieerd en het interieur onderscheidt hem eveneens van de massa. Van de sfeerverlichting die daar wordt toegepast, moet je echter houden.
Het enorme glasoppervlak biedt een schitterend uitzicht rondom.het maakt van de auto wel een rijdende broeikas. Dat wordt opgelost met een ventilatiesysteem dat doorwerkt als de auto wordt neergezet. Ook kunnen de zijruiten worden voorzien van zonneschermen.
Het onderstel is nadrukkelijk comfortabel, dat resulteert bij snel genomen bochten in flinke onderstuur. Verder houdt de auto zich tijdens het rijden opmerkelijk koest.
De complete rij-impressie met de Citroën C4 Picasso staat in AutoWeek 41, die op dit moment in de winkels ligt.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.