Gefacelifte Porsche 911 GT3 zonder plakkers

Hardcore 911 verkent Nürburgring

Spyshots Porsche 911 GT3
Spyshots Porsche 911 GT3Spyshots Porsche 911 GT3Spyshots Porsche 911 GT3Spyshots Porsche 911 GT3Spyshots Porsche 911 GT3Spyshots Porsche 911 GT3Spyshots Porsche 911 GT3Spyshots Porsche 911 GT3
Nagenoeg de hele 911-familie is onder het mes gegaan, al hielden een paar versies het bij het oude. Een daarvan is de GT3, een auto die zijn nieuwe koets niet meer onder camouflagestickers wenst te verbergen.

Porsches 911 is door de jaren heen bijzonder trouw aan zijn oorspronkelijke ontwerp gebleven en ook de facelifts die de supercars doormaken, zijn op uiterlijk vlak zelden wereldschokkend. Hetzelfde gaat op voor de GT3-versie, een auto die ogenschijnlijk een nieuwe voorbumper, een nieuwe diffuser aan de achterzijde en nieuwe verlichting meekrijgt. Vanbinnen zal ook de GT3 profiteren van het nieuwe infotainmentsysteem dat om weet te springen met Apple CarPlay en Android Auto.

Mogelijkerwijs zet Porsche een handbak op de optielijst zet van de vernieuwde GT3. Prettig voor als je weinig binding hebt met Porsches PDK-transmissie. De 3,8-liter zescilinder boxermotor de we uit de huidige 475 pk sterke GT3 kennen, blijft behouden. Hier dus geen turbokracht.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (11)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.