'Geen nieuwe Mini Coupé, Roadster en Paceman'
Als we de geruchtenmolen mogen geloven, gaat Mini geen energie steken in de ontwikkeling van een nieuwe Mini Coupé, Roadster of Paceman.
Dat blijkt uit berichtgeving van Automotive News, dat met Oliver Friedmann, Product Manager bij Mini, heeft gesproken.
Friedmann zegt dat Mini z'n aandacht voornamelijk zal richten op 'drie sterke pijlers' in het gamma. De reguliere hatchback en de Countryman zijn hier twee van. De productieversie van de Clubman Concept, die we in Genève zagen staan, zou de derde pijler zijn.
"Het staat nog niet helemaal vast, maar hoogstwaarschijnlijk hebben zowel de Coupé, Roadster als Paceman geen prioriteit meer." Volgens onderzoeksbureau IHS Automotive verkocht Mini in Europa slechts 3.858 Coupés en 2.678 Roadsters. De Paceman wist 8.229 kopers te verleiden, de Countryman en de reguliere hatchback gingen respectievelijk 47.177 en 78.102 keer over de toonbank.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Deze auto’s worden nét te laat youngtimer

De missie van de Mini Aceman is gelijk aan die van de Paceman

Coupé in het B-segment was ooit best gewoon

Betaal je minder voor een gebruikte BMW 5 GT of 3 GT dan een regulier model?



