GAC Enpulse schittert in Peking

Gevleugeld

GAC Enpulse Concept
GAC Enpulse ConceptGAC Enpulse ConceptGAC Enpulse ConceptGAC Enpulse ConceptGAC Enpulse ConceptGAC Enpulse ConceptGAC Enpulse ConceptGAC Enpulse Concept

Het uit China afkomstige conceptuele autogeweld is nog niet tot een eind gekomen. Ditmaal is het de Chinese fabrikant GAC Group dat een studiemodel presenteert. En wat voor een. Dít is de Enpulse, een volledig elektrische tweedeurs sportieveling.

De Enpulse is de zoveelste Chinese concept-car waar de verantwoordelijke fabrikant weinig tot geen technische specificaties van deelt. Helaas is vooralsnog alleen bekend dat de Enpulse een elektrische aandrijflijn met twee elektromotoren krijgt. Mocht er een productieversie van komen, dan wordt die waarschijnlijk gevoerd door Aion, een merk van GAC Group dat zich voornamelijk met elektrische auto's bezighoudt.

De Enpulse is een strak vormgegeven tweezitter met vlinderdeuren die het in zijn getoonde vorm zonder dak moet doen, al bestaat er in ieder geval op papier ook een variant met een volledig glazen dak. De auto heeft zowel voor als achter scherp gelijnde ledverlichting en een interieur dat net als de buitenkant vrij minimalistisch is vormgegeven. Het is vast geen verrassing dat de werkplek van de Enpulse is volgestopt met displays. In het stuurwiel zijn kleine schermpjes aangebracht, maar ook aan de linkerzijde daarvan, direct erachter én ter rechter zijde, zijn schermen geplaatst. Via augmented reality zou je op één van de Chinese circuits tegen een virtuele tegenstander kunnen racen.

Het is niet bekend of en wanneer er een productieversie van de Enpulse komt.

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.