Ford Ranger PHEV: rondstekkeren met vijf man vanaf bijna €58.000
Gulden middenweg
Interesse in een Ford Ranger met tegen de 300 pk, maar vind je de Raptor veel te duur? Dan hebben we goed nieuws! De plug-in hybride Ranger is op de Nederlandse prijslijst gearriveerd. Die Ford Ranger PHEV is eveneens beresterk, maar aanzienlijk voordeliger dan de stekkerloze Raptor.
De Ford Ranger is in Nederland al even met verschillende aandrijflijnen leverbaar. Er zijn 170 pk en 210 pk sterke dieselmotoren en wie voor de Ranger Raptor gaat, wordt getrakteerd op een 292 pk sterke 2.0 EcoBoost benzinemotor en een tientraps automaat. Met ingang van 2025 vervalt de bpm-vrijstelling voor bedrijfswagens, met als gevolg dat ze aanzienlijk duurder worden. De Rangers met 170-pk en 210-pk diesels worden door de bpm achtereenvolgens €16.370 en €19.965 duurder, met vanafprijzen van €48.398 en €52.875 tot gevolg. Voor de bijna 300 pk sterke Ranger Raptor tik je nu €81.189 af. Een bijna 300 pk sterke Ranger is er vanaf nu echter ook tegen een iets zachter prijsje.
Inderdaad: de Ranger PHEV heeft een Nederlands prijskaartje gekregen. Die plug-in hybride Ford Ranger PHEV heeft een 2.3 EcoBoost-viercilinder benzinemotor en een elektromotor van 102 pk die samen 279 pk en 690 Nm op de been brengen. De 11,8-kWh accu (netto) levert de pick-up een elektrische actieradius van 43 kilometer op én een relatief mild prijskaartje van €57.887. Voor dat bedrag - exclusief btw - staat de Ford Ranger PHEV in Wildtrak-uitvoering bij je langs de stoep. Voor €60.361 drukt Ford je de sleutels van de Ranger PHEV in Stormtrak-trim in handen. Hier lees je meer over de Ranger PHEV.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Ford Ranger 2.0 213 PK | Netjes Onderhouden | Camera| FOX Racing Shox Onderstel! | Trekhaak | Apple / Android Carplay | Stoelverwarming
- 2020
- 194.516 km

Ford Ranger 3.0 Ecoboost | Aut. | Double Cab | Raptor | 2-zits | WRAP DARK GREEN MET. | LEDEREN BEKLKEDING | RAPTOR | 360° CAMERA | TREKHAAK | ADAPTIVE CRUISE CONTROL | APPLE CARPLAY | LED KOPLAMPEN |
- 2023
- 33.615 km

Ford Ranger 2.0 EcoBlue 213 pk Wildtrak Supercab | Trekhaak | Camera | Leer | Adapt. cruise | Roller top | Stoelverw. | Apple Carplay
- 2019
- 105.571 km
Lees ook

Ford Ranger krijgt in Nederland toch een dikke dieselmotor

Ford Ranger mag aan de slag bij Rijkswaterstaat

Test: Ford Ranger PHEV - plug-in pick-up met voor dit genre behoorlijk wat hightech

Ford Ranger Super Duty: werkpaard met stalen neuzen
