Ford Puma nu al teruggeroepen vanwege airbagproblemen
‘Aantal auto’s in Nederland’
De nieuwe Ford Puma is nog maar net bij de Nederlandse dealers gearriveerd, maar wordt nu al teruggeroepen naar de garage. De bestuurdersairbags kan, nadat ‘ie is afgegaan, loskomen uit het stuur.
Ford benadrukt tegenover het Britse Whatcar dat de veiligheid niet in het geding komt en de airbag bij een eventueel ongeval nog steeds voldoet aan de wettelijke vereisten. Onder bepaalde omstandigheden is het echter mogelijk dat de bestuurdersairbag niet in het stuur blijft zitten nadat deze is geactiveerd bij een ongeluk. Het gaat om Puma’s die tussen november 2019 en januari dit jaar zijn geproduceerd.
De Nederlandse importeur is op de hoogte van de terugroepactie en zegt tegen AutoWeek dat ook in Nederland een aantal auto’s wordt teruggeroepen. Een aantal andere auto’s dat al wel in Nederland staat, maar nog niet aan hun nieuwe baasje is overgedragen, ontvangt de update voordat de sleutels aan de klanten worden gegeven.
PRIVATE LEASE Ford Puma
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid Titanium | Winterpakket | Parkeercamera | Cruise Control Adaptief | Navigatie |
- 2021
- 22.080 km

Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid Titanium X | B&O | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Cruise | Led | Parkeersensor achter | Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium | Cruise control | Navigatiesysteem full map
- 2022
- 41.149 km

Ford Puma 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line | Stuur/stoel/voorruit verwarming | Cruise adaptief | Achteruitrijcamera | Keyless | Navigatie | LED | Apple Carplay/Android Auto | Achteruitrijcamera | Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium | Cruise control adaptief
- 2021
- 73.675 km