AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat 500 cabrio en Bravo stationwagen
Fiat heeft al wat losgelaten over toekomstige modellen. Zo kunnen we van de hippe kleine 500 ook een cabrio-versie tegemoet zien en komt er ook een stationwagenvariant van de Bravo.
Fiat heeft al wat losgelaten over toekomstige modellen. Zo kunnen we van de hippe kleine 500 ook een cabrio-versie tegemoet zien en komt er ook een stationwagenvariant van de Bravo.
Tijdens de presentatie van de Bravo deden de hoge heren van Fiat niet moeilijk en onthulden wat details over toekomstige modellen. Het Italiaanse merk is op het moment het publiek aan het masseren voor de komst van de kleine 500, komende september. Nu is ook bekendgemaakt dat voor 2009 van die auto ook een cabrioletvariant op stapel staat. Voor de écht hippe stadsbewoner dus.
Ook is Fiat alweer teruggekomen op het plan om de Bravo alleen als hatchback te brengen. De Italiaanse bobo's hebben al gezegd dat de stationwagen voor 2010 op de rol staat. Daarmee past hij prima in de lijn van de Marea Weekend en de Stilo Multiwagon – de voorgangers van dit model.
Plaats een reactie
PRIVATE LEASE Fiat
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws
20 verschillende modellen: deze Stellantis-auto’s zijn er met ‘Hybrid 145’-aandrijflijn
Nieuws
Fiat Grande Panda nu ook met traditionele benzinemotor
Autotest
Triotest kleine betaalbare EV's: Fiat Grande Panda, Hyundai Inster, Leapmotor T.03
Nieuws
De Fiat 500 met brandstofmotor kan voor de Italianen niet snel genoeg komen
Nieuws