Facelift Friday: Renault Twingo
Hint naar nieuwe designtaal
In 2011 verschenen er de nodige nieuwkomers in het A-segment, waaronder de Kia Picanto. De opfrisbeurt die Renault in dat jaar op de Twingo doorvoerde, kwam wat dat betreft op een geschikt moment. Hoofdontwerper Laurens van den Acker greep de facelift aan om een tipje van de sluier op te lichten van Renaults toekomstige designtaal. Zo kreeg Renaults kleinste een zwarte strook tussen de koplampunits, een designelement dat op de een jaar later gepresenteerde Clio IV in sterkere mate terugkeerde.
Daar bleef het echter niet bij. De buitenspiegels kregen een andere vorm maar de meest in het oog springende wijziging vinden we uiteraard aan de voorzijde. Daar werden de lichtunits opgedeeld in twee delen. De knipperlichten kregen een plek in de hertekende voorbumper. Ook aan de achterzijde werd de verlichting in tweeën geknipt en ook hier monteerde Renault een nieuwe bumper.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Renault Twingo 1.0i SCe Collection 75 PK. Slechts 13.000 KM !!! Gewoon een nieuwe auto !!
- 2019
- 13.489 km

Renault Twingo 1.0 SCe Collection |BLUETOOTH|AIRCO|ORG.NL|NAP| 4208
- 2017
- 50.701 km

Renault Twingo 1.0 SCe Collection | NL-AUTO! | DEALER OH! | CLIMA | BLUETOOTH | RADIO | MULTIFUNCTIONEEL STUURWIEL | PRACHTIGE STAAT!
- 2018
- 68.776 km
