AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
En dat is duizend...
De duizendste Mercedes-Benz SLR McLaren is gebouwd. Het jubileumexemplaar van de in Engeland gebouwde Benz is bestemd voor een Japanse klant.
De duizendste Mercedes-Benz SLR McLaren is gebouwd. Het jubileumexemplaar van de in Engeland gebouwde Benz is bestemd voor een Japanse klant.
De productie van de supersportauto van Mercedes startte in mei 2004 in het Engelse Woking, het hoofdkwartier van McLaren. Inmiddels is het duizendste exemplaar van de band gerold. Dat is een zwart exemplaar die naar een Japanse klant gaat.
De Mercedes-Benz SLR McLaren wordt geheel met de hand gebouwd en de koolstofvezel carrosserie is tot op de dag van vandaag een innovatie. Dat in de SLR ruim gebruikt wordt gemaakt van Formule 1-technieken werkt geen verbazing, want in Woking worden ook de Formule 1-auto's van McLaren-Mercedes ontwikkeld en gebouwd.
Plaats een reactie
Had je deze auto's al gezien?

Mercedes-Benz SLR McLaren Mclaren Roadster Deutsche Fahrzeug | Scheckheftgepflegt | Unfallfrei |
- 2010
- 15.573 km
€ 419.000

Mercedes-Benz SLR McLaren 5.4 V8 McLaren | Orig. NL | Nieuwstaat | Collector | BOSE
- 2006
- 30.551 km
€ 335.000

Mercedes-Benz SLR McLaren 5.4 V8 McLaren SLR Roadster, ASV geleverd en onderhouden, Uniek
- 2008
- 11.214 km
€ 525.525