Bescheiden als hij is, heeft Marco Gorter een knalrode Porsche met een gigantische vleugel geregeld voor zijn eindejaarsvideo. Aan boord blikt hij samen met Frank Jacobs terug op een jaar waarin hij voor het eerst Lamborghini reed, twee keer zelfs. Verder uiteraard aandacht voor de 718 Cayman GT4, de Toyota Supra, de BMW Z4 en... de opkomst van elektrisch rijden!
Signalement
| Merk | Porsche |
|---|---|
| Model | 718 Cayman GT4 |
| Carrosserie | 2-deurs, coupé |
| Transmissie | 6 versnellingen, handgeschakeld |
| Aandrijving | achterwielaandrijving |
| Nieuwprijs | € 153.639 |
Specificaties
| Brandstof | benzine |
|---|---|
| Motor | 6-cil. boxer |
| Cilinderinhoud | 3.995 cc |
| Maximaal vermogen | 309 kW / 420 pk bij 7.600 tpm |
| Maximaal koppel | 420 Nm bij 5.000 tpm |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Lengte / breedte / hoogte | 4.456 mm / 1.801 mm / 1.269 mm |
| Wielbasis | 2.484 mm |
| Massa leeg | 1.395 kg |
| Laadvermogen | 355 kg |
| Aanhangermassa geremd / ongeremd | 0 kg / 0 kg |
| Banden voor | 245/35ZR20Prijzen |
| Banden achter | 295/30ZR20Prijzen |
| Topsnelheid | 304 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,4 s |
| Brandstofverbruik | 11,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 251 g/km |






