Eerste officiële beeld Jaguar F-Type SVR
Jaguar laat van zich horen
Het bovenstaande klinkt als groot nieuws, maar helaas voor Jaguar is daar geen sprake van. Vorige week konden we je de F-Type SVR al in volle glorie laten zien, compleet met vandaag nog achterwege gelaten specificaties.
Het enige wat Jaguar kwijt wil, is dat de SVR bovenaan de F-Type-voedselketen komt te staan en dat hij in Genève zijn publieksdebuut maakt. In de zomer moet de SVR in de orderboeken staan.
De reeds bekende F-Type R perst 550 pk en 680 Nm uit zijn supercharged V8, maar de SVR-versie gaat met 575 pk en 700 Nm nog even verder. Hij komt eveneens beschikbaar als Convertible en heeft dankzij vierwielaandrijving zeer rap 100 km/h op de klok staan. De SVR heeft 3,7 seconden voor die sprint nodig. De topsnelheid ligt op 322 km/h, de Cabriolet redt die snelheid net niet.