DS breekt los van Citroën
Citroën zet in Parijs z'n DS modellen in het zonnetje. Om te beginnen is er - overigens zeer subtiel - gewijzigd logo. We zien de bekende DS-letters waaronder nu de aanduiding 'DS Automobiles' is geschreven. Volgens Citroën is het Franse wordt voor auto's gekozen om de Franse oorsprong van het merk te benadrukken. Of die toelichting nodig was, is een tweede. Ook maakt DS z'n nieuwe lijfspreuk bekend. Die luidt "Spirit of Avant-Garde'. Dit is weer in het Engels geschreven, 'om de internationale ambities van het merk' te laten zien.
Verder heeft Citroën de vernieuwde DS5 in Genève geparkeerd. Het model staat er onder andere als Moon Dust, een wilderig aangeklede versie met extra chroom, bruin leer en andere glimmers. Ook de vorig jaar in Parijs getoonde Divine DS Concept moet de nodige aandacht op zich vestigen. De DS 21 Pallas op de foto's is opgetrommeld om het verleden met het heden te combineren. Zo is hij in de introductiekleur van de vernieuwde DS5 gespoten: Ink Blue.
PRIVATE LEASE DS
Had je deze auto's al gezien?

DS 4 E-Tense 225 PK La Première | Leder | HUD | Focal | 19"
- 2022
- 39.028 km

DS 7 1.6 PureTech Rivoli |PHEV| E-Tense - Rivoli|NAVI|SPORTSTOELEN|DS LED VISION|
- 2020
- 72.426 km

DS 7 300pk 4x4 Opéra (Elektrisch Schuifdak - Leder incl verwarming/koeling/massage/geheugen - Camera - Elektrische klep - Adaptieve Cruise Controle - Airco achter)
- 2024
- 23.272 km