AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Directe benzine-inspuiting voor Gol
Op de IAA liets Volkswagen diverse nieuwtjes zien waaronder de Golf FSI.
Op de IAA liets Volkswagen diverse nieuwtjes zien waaronder de Golf FSI. De direct ingespoten 1.6-benzinemotor is nu goed voor 110 pk en verbruikt volgens VW slechts 6,2 liter per 100 km (1:16,1). De grootste winst wordt gehaald bij het rijden in deellastverbruik. Wie stevig doortrapt zit in een dikke tien tellen op de< 100 km/h en kan door tot 194 km/h; zuinig gaat het dan natuurlijk niet meer.
Andere VW-nieuwtjes waren een New Beetle Generation met de 75 pk sterke 1.4 16V uit de Golf, een 100 pk TDI met pompverstuivers voor de New Beetle, een tweeliter 130 pk twintigklepper voor de Passat en een Golf Variant op aardgas.
Plaats een reactie
PRIVATE LEASE Volkswagen
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Volkswagen roept 16.510 auto's terug om mogelijk gevaarlijke airbags – ook in Nederland
Op Zoek Naar
De bijna vergeten Toyota Urban Cruiser of toch iets anders cross-overigs voor €5.000?
Nieuws
Volkswagen ID3 en ID4 krijgen strakker design én fysieke knoppen
Nieuws
Deze Volkswagen Golf heeft al 37 jaar geen pretenties - Liefhebber Gezocht
Nieuws