De toekomst volgens Daewoo
Deze week toont Daewoo op de Seoul Motor Show een tweetal concepts. Tegelijkertijd is een nieuwe motorversie voor de Matiz aangekondigd.
Het grote nieuws in Seoul is de nieuwe Nubira (Lacetti), die we al enkele weken geleden aan u toonden. Met twee concept cars toont Daewoo welke kant het op wil. De Oto is een mengeling van coupé en sports utility vehicle (SUV). Het interieur is uiteraard flexibel in te delen. Diverse functies zoals het starten van de motor en openen en sluiten van deuren zijn met een afstandsbediening te besturen. Het aanwezige navigatiesysteem kan de bestuurder informeren over de actuele verkeerssituatie. Deze zg. crossover is voorzien van een 2.5 V6 benzinemotor met 157 pk.
Het tweede prototype, de Flex, is Daewoo's visie op de MPV. De auto is grotendeels voorzien van dezelfde technische noviteiten als de Oto. Als krachtbron is een moderne 24-kleps 3.0 V6 dieselmotor met common rail gemonteerd (191 pk).
Er is ook nog nieuws waar de Daewoo-klant op korte termijn iets aan heeft. De populaire Matiz wordt binnenkort leverbaar met een nieuwe 1.0 viercilinder benzinemotor. De driecilinder 0.8 blijft overigens gewoon leverbaar. Het
vermogen van de viercilinder bedraagt 62 pk (51 pk voor de 0.8). De maximum snelheid ligt 10 km/u hoger (152 km/u).Had je deze auto's al gezien?

Daewoo Lacetti 1.4-16V Style NIEUWE APK! AIRCO!
- 2004
- 213.301 km

Daewoo Kalos 1.4 Style 5 deurs - AIRCO - TREKHAAK - LM VELGEN - RADIO/CD - STUURBEKRACHTIGING - CPV - AIRBAGS - EL. RAMEN - NAP - NL AUTO - APK T/M 27-12-2025 -
- 2003
- 162.591 km

Daewoo Kalos 1.4 Class airco nieuwe apk
- 2002
- 139.860 km