AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
De nieuwe Corolla!
Toyota heeft de nieuwe Corolla klaar, die als sedan naast de Auris in het gamma komt. Het is de tiende generatie van Toyota's compacte middenklasser.
Toyota heeft de nieuwe Corolla klaar, die als sedan naast de Auris in het gamma komt.Het is de tiende generatie van Toyota's compacte middenklasser.
Het was al langer bekend dat Toyota de naam Corolla voor de compacte middenklasse zou handhaven. De komst van de Auris, die de hatchbackversie van de huidige Corolla opvolgt, veranderde daar niets aan. Dit is de nieuwe Corolla, die op de Helsinki motorshow voor het eerst wordt getoond. De beurs vindt in de Finse hoofdstad plaats van 30 november tot 3 december. Er is alleen een foto vrijgegeven, met informatie is Toyota nog niet scheutig. Wel vermeldt de persinformatie dat er nieuwe motoren in de Corolla leverbaar worden, een benzine- en een dieselkrachtbron. De Corollakoper heeft straks keus uit twee diesels en twee benzinemotoren. Overigens moeten we in Nederland nog geduld hebben tot het najaar van 2007, voor ons land is de Auris die begin 2007 komt uiteraard veel belangrijker.
Plaats een reactie
PRIVATE LEASE Toyota Corolla
Had je deze auto's al gezien?

Toyota Corolla 1.8 Hybrid Business Intro | Parkeersensoren voor en achter | Stoelverwarming | NL Auto Boekjes.
- 2019
- 96.168 km
€ 20.450

Toyota Corolla 1.8 Hybrid Dynamic TREKHAAK | APPLE / ANDROID NAVIGATIE | DEALER ONDERHOUDEN AUTO!
- 2021
- 53.551 km
€ 22.425

Toyota Corolla 1.2 Turbo Active | Parkeercamera | Climate control | Adaptive cruise control | Licht metalen velgen |
- 2020
- 78.742 km
€ 18.950