Daar is –ie dan: de nieuwe neus van de Jaguar XF

Jaguar XF facelift
Ondanks alle geheimhouding bij de voorpresentatie van de vernieuwde Jaguar XF, is er toch een foto van de auto uitgelekt.

Jaguar hield eerder deze week een besloten presentatie van de vernieuwde Jaguar XF. Het gefacelifte model wordt later deze maand onthuld in New York en zal in de laatste dagen ook te zien zijn op de AutoRAI. Dat is op 21, 22 en 23 april.

Om de auto wat bereikbaarder te maken en een wat vriendelijker CO2-uitstoot te geven is de instapdiesel voortaan een viercilinder met een inhoud van 2,2-liter en 190 pk vermogen. AutoWeek mocht daar - in gecamoufleerde vorm - al mee rijden.

Jaguar moet een lange tijd ovebruggen, want de auto staat pas in september in de showrooms. De geruchten over de komst van een stationwagen houden nog steeds aan. In de fabriek is er echter nog geen goedkeuring voor dit model. Een estate is immers maar populair in een paar Europese landen.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (68)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.