Civic-motor voor Honda FR-V

Honda FR-V
Honda gaat de 1,8-liter motor die leverbaar is in de Civic leveren in de FR-V midi-mpv.
Honda gaat de 1,8-liter motor die leverbaar is in de Civic leveren in de FR-V midi-mpv.
Op de Autobeurs in Parijs presenteert Honda de 2007-uitvoering van de FR-V. Honda belooft kleine wijzigingen aan de binnen- en buitenkant en bovendien wordt er een nieuwe motor aan het programaa toegevoegd. Dat is de 1,8-liter i-VTEC met 140 pk en een maximaal koppel van 174 Nm.
Hoe de vernieuwde FR-V er precies uit komt te zien en wat de prestaties zijn met de nieuwe motor, weten we over een paar weken. Overigens kent de FR-V in ons land weinig liefhebbers. Van de zeszitter zijn sinds de komst eind 2004 754 exemplaren verkocht. Tot en met juli van dit jaar staat de teller op 231 stuks.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.