Citroën SpaceTourer Rip Curl Concept naar IAA
Surfbus met hulp van Dangel
Citroën heeft de SpaceTourer Rip Curl Concept natuurlijk vooral in het leven geroepen als aandachttrekker, al wil het merk er ook mee laten zien wat er in theorie allemaal mogelijk is met de Jumpy-opvolger. De bus knipoogt met zijn tweekleurige koets naar de 'surfbusjes' uit het verleden, denk hierbij vooral aan de T1's en T2's van Volkswagen. De twotone-lak krijgt bijval van een fluorescerend gele bies over de hele flank van de auto.
De SpaceTourer Rip Curl Concept is uitgerust met een hefdak, wat overnachten in de Franse bus makkelijker maakt. Twee elektrisch bedienbare schuifdeuren zijn aanwezig. Als het interieur in 'dagmodus' is geconfigureerd, kunnen zeven inzittenden plaatsnemen. Wie het interieur ombouwt om zich klaar te maken voor de nacht, kan aan vier van hen een slaapplek bieden dankzij twee tweepersoonsbedden. De carrosseriekleuren komen terug in het interieur, onder andere op de stoelbekleding.
Citroën rust de SpaceTourer Rip Curl Concept uit met een keukenblok, een gasstel, een wasbak, een kast en een wegklapbare en verschuifbare tafel. De vierwielaandrijving is uiteraard afkomstig van de knappe koppen van Dangel.
PRIVATE LEASE Citroën




Uitgelicht aanbod
Lees ook

Personenbussen Peugeot, Citroën en Opel alleen nog als EV

Prijzen Citroën ë-Jumpy Combi en ë-Spacetourer bekend

Citroën Type HG is klein broertje van retro-HY

Citroën parkeert ë-Spacetourer naast ë-Jumpy

Citroën presenteert SpaceTourer 4X4 Ë Concept

Citroën schijnt licht op SpaceTourer
Lezersreacties (6) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.