Citroën neemt concept-car mee naar Parijs
Citroën-ontwerper belooft verrassing
"Citroën heeft nog een verrassing klaarstaan, wacht maar tot je die in Parijs zult zien," vertelt Alexandre Malval - designdirector bij Citroën - AutoWeek in een interview. "Dan laten we een nieuwe stap in het Citroën-design zien, ik ben benieuwd wat je van de concept-car vindt," - besluit Malval. Waar we precies een concept-car van te zien gaan krijgen, zal nog moeten blijken.
Citroën heeft een nieuwe C3 Picasso in het vat zitten, een auto die in samenwerking met Opel in het Spaanse Zaragosa het levenslicht zal zien. Het testen van de productieversie is al maanden geleden gestart, hier verwachten we dan ook geen concept-car meer van te zien. Wel is het goed mogelijk dat Citroën iets van zijn nieuwe cross-over zal laten zien, mogelijk een meer productierijpe versie van de Aircross Concept. Ook is het niet uitgesloten dat Citroën iets van de inmiddels aan opvolging toe zijnde C4 of zelfs C5 zal laten zien. In oktober weten we meer, dan slaat de Autosalon van Parijs zijn poorten open.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Citroën C1 1.0-12V 3Drs Nieuwe apk Weinig KM NAP
- 2009
- 133.158 km

Citroën C4 Picasso Selection
- 2016
- 107.853 km

Citroën C4 1.2 HYbrid 145PK MAX | HEAD UP DISPLAY | CAMERA VOOR + ACHTER | NAVIGATIE | DRAADLOZE TELEFOONLADER | FULL LED KOPLAMPEN | DRAADLOZE APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO | 18" LICHTMETALEN VELGEN | ADAPTIVE CRUISE CONTROL | CLIMATE CONTROL | LEDEREN BEKLEDING | DAB+ RADIO | KEYLESS ENTRY/START |
- 2025
- 5.750 km
PRIVATE LEASE Citroën
Lees ook

Dit zijn de beste beginnersauto’s

Lucas (20) vindt alle moderne auto's eenheidsworst, dus werd deze Citroën BX zijn eerste auto

Plug-in hybride Citroën C5 Aircross is 30 pk sterker, maar daar ga je helemaal niets van merken

‘Stellantis wil Leapmotor-techniek gebruiken voor eigen merken’



