AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
CDA en PvdA: meer elektrische auto's
40
De regeringspartijen PvdA en CDA willen dat de regering moet streven naar 2 miljoen elektrische auto's in 2020.
In z'n vorige maand gepresenteerde plannen spreekt verkeersminister Eurlings over een miljoen elektrische auto's in 2025. Maar dat is de regeringspartijen CDA en PvdA blijkbaar niet genoeg, zij menen dat het streven 2 miljoen elektrische auto's in 2020 moet zijn.
Om tot dat ambitieuze aantal te komen moet het kabinet zorgen dat voor de aanleg van oplaadpunten geen vergunningen nodig zijn. Verder moet volgens CDA en PvdA bij de voorgenomen versnelde aanleg en aanpassing van wegen ruimte vrijgemaakt worden voor oplaad- en accuwisselpunten. Na de zomer willen de kamerleden Samsom (PvdA) en Koopmans (CDA) hiertoe gezamenlijk een amendement indienen.
Lees ook
Op Zoek Naar

Deze occasions zijn extreem: rijdende sigaren voor ultiem rijgenot in de open lucht
Nieuws

Tot 31 auto’s per laadpunt: ‘laaddruk’ verschilt sterk per gemeente
Nieuws

De allereerste Genesis-dealer van Europa staat in… Almere!
Nieuws

Bouwmarkten zien flinke stijging in verkoop jerrycans
Nieuws
