AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Cadillac CTS coupe uitgesteld
10
Door de malaise bij General Motors is de komst van de CTS Coupe een jaar uitgesteld.
Op de autoshow in Detroit van 2008 stal Cadillac nog de show met de CTS coupe. Het spectaculaire model zou ook de oversteek naar Europa maken. De economische situatie bij General Motors heeft er voor gezorgd dat ook dit model even in de ijskast is gezet. In plaats van deze zomer, gaat hij pas in de zomer van 2010 in productie.
De sport wagon-variant van de CTS ligt wel op schema. Die gaat in de lente in productie en is voor de zomer van 2009 is de stationwagen aangekondigd in Europa.



