Buick Enclave concept in Detroit

Buick Enclave
Buick EnclaveBuick EnclaveBuick EnclaveBuick EnclaveBuick Enclave
General Motors-divisie Buick laat in Detroit de Enclave concept ar zijn. Het is een studie voor een nieuwe, luxe crossover die moet aangeven dat Buick niet meer het merk is voor ouderen zoals tot nu toe het geval was.
General Motors-divisie Buick laat in Detroit de Enclave concept ar zijn. Het is een studie voor een nieuwe, luxe crossover die moet aangeven dat Buick niet meer het merk is voor ouderen zoals tot nu toe het geval was.

Buick is een naam die associaties opwekt met betrouwbaarheid en met bestuurders die ouder zijn dan 50 jaar. Van dat imago wil deze GT-divisie wel af en daarom zijn er de afgelopen tijd nieuwe modellen op de wielen gezet die wat minder bezadigd zijn dan voorheen. Met de LaCrosse en de Lucerne is die weg al ingeslagen, maar de Enclave moet echt aanslaan bij een jonger publiek zonder veel af te doen aan de vloeiende lijnen die altijd kenmerkend waren voor het merk.
De Enclave heeft ook subtiele lijnen, maar ziet er met moderne koplampen en achterlichten dynamischer uit. Binnenin is ruimte voor zes inzittenden en is de atmosfeer elegant met een tweekleurige bekleding in bruin/beige, afgewerkt met houten details. Tussen alle drie zitrijen is een middenconsole geplaatst, waarop de individuele bediening van de airco en de audio zit voor iedere passagier. In de rugleuningen van de bestuurders- en passagiersstoel zitten opklaptafeltjes en leren zakken voor de passagiers op de tweede rij. Een groot panoramadak loopt van boven de voorstoelen tot boven de hoofden van de achterpassagiers.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.