AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Buick Avenir Concept niet in productie
Komt te dicht bij Cadillac
22
Vorig jaar verraste Buick vriend en vijand met de Avenir Concept. Helaas voor liefhebbers van het studiemodel: er komt geen productieversie van.
Dat schrijft Automobile Magazine, dat heeft gesproken met Duncan Aldred, topman van Buick en GMC. Volgens Aldred is de productieversie geschrapt omdat "de sedanmarkt krimpt en General Motors al het sterker wordende Cadillac heeft".
Dat laatste doet natuurlijk vermoeden dat General Motors vreest dat de Avenir - in productievorm - te veel klandizie zou wegsnoepen bij Cadillac, een merk dat de laatste jaren druk is met het vernieuwen van zijn gamma. De laatste nieuwe Cadillac die we tegenkwamen, was de XT5, de opvolger van de SRX. Vorig jaar kregen we de CT6 voor het eerst te zien, een sedan die gezelschap gaat krijgen van een nóg grotere CT. We hopen dat de onlangs in Detroit getoonde Avista Concept een betere toekomst is gegund.
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Buick Park Avenue is Amerikaan met een Europees randje - In het Wild
Nieuws
Deze Buick Century is net bij een nieuw baasje – In het Wild
Op Zoek Naar
Zoek je leuke beginnersauto en heb je €3.000: dit zijn originele om mee te starten
Nieuws
Deze Buick Roadmaster is heerlijk overdadig – Liefhebber Gezocht
Nieuws