BMW vernieuwt M4 DTM Safety Car
Waakhond met passie voor circuit
Vorig jaar toonde BMW al een M4 met waterinjectie als Safety Cary. Destijds bestond de M4 GTS nog niet, maar inmiddels is ook die hardcore productieversie van de M4 met waterstof op de markt te vinden. Tijd voor vernieuwing!
BMW heeft de M4 GTS - waarvan het er slechts 700 bouwt - voorzien van een led-balk op het dak, een overdaad een DTM Safety Car stickers, een splitter aan de voorzijde en de inmiddels bekende met Acid Orange-lak afgewerkte wielen. Een rolkooi hoefde BMW evenmin op maat te maken, de GTS krijgt deze voorziening standaard al mee.
Onder de kap een indrukwekkende 3.0-liter zescilinder met twee turbo's. Het blok maakt gebruik van waterinjectie, een staaltje techniek waarmee de BMW de beschikking heeft over liefst 500 pk. Door de spierkracht en het relatief lage gewicht dendert de M4 GTS in 3,8 seconden naar een snelheid van 100 km/h. De topsnelheid is 305 km/h.
Had je deze auto's al gezien?

BMW 420i SPORTLEER/KEYLESS/BIXENON/NAVI
- 2016
- 257.945 km

BMW 420 420i | M Sport | Shadow | Panorama | Head-Up | Harman/Kardon | 360° camera | Leder | NL-Auto |
- 2022
- 30.198 km

BMW 418i M Sport Schuif/-kantel dak | Leer | Trekhaak elektr | a.Camera | Groot navi | Stoelverwarming | DAB
- 2020
- 146.150 km