Bentley op de bio-toer

Bentley Contintental GTC Supersports
Bentley heeft sinds de Continental Supersports de smaak van biobrandstof te pakken. Nog dit jaar worden alle modellen uit de Continental-reeks geschikt gemaakt voor het gebruik van bioethanol.
Bentley trapte vorig jaar af met de Continental Supersports als vergroening van het leveringsprogramma. Dat betrof in eerste instantie de coupé, maar in Genève is ook de cabriolet met bio-ethanol mogelijkheid gepresenteerd.
In 2012 moeten de modellen van het merk vijftien procent minder uitstoten dan vandaag de dag. Vanaf juni zijn alle Bentley's Contintental geschikt voor het gebruik van E85. Dat meldt het vakblad Automotive News.
Dit jaar moet de helft van de Bentley-productie geschikt zijn voor het gebruik van E85. Dat betreft alleen de Continental-serie. De Brooklands, waarvan de productie dit jaar afloopt, en de nieuwe Mulsanne gaan niet mee op de bio-toer. In de toekomst staat er echter wel een E85-versie van dit vlaggenschip op de planning.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (14)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.