Aziatische facelift voor de Suzuki Alto

Suzuki Alto facelift
Op de Chendu Auto Show in China wordt een gefacelifte A-Star gepresenteerd. De A-Star is de lokale variant van de Suzuki Alto, dus zou je verwachten dat die eenzelfde verandering zal ondergaan.

Een nieuwe voorbumper, opvallende grille, gerestylede achterlichten en een grote zwarte sectie die ruimte biedt aan het kenteken zijn opvallende veranderingen aan de Suzuki A-Star. In het interieur zijn er ook enkele wijzigingen. De vraag is nu: komt deze facelift ook naar Europa? Waarschijnlijk niet. "Dit lijkt ons een versie die puur bedoeld is voor de Aziatische markt en ons Europese hoofdkantoor bevestigt dit", vertelt persvoorlichter Bobberd van der Linden van Suzuki. "Het is in de automotive branche immers goed gebruik het uiterlijk van modellen af te stemmen op de lokale smaak en wensen."

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (21)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.