AutoRAI krijgt wereldprimeur Audi Q3!

Audi Q3
Onze AutoRAI telt wereldwijd toch wel degelijk mee. De Amsterdamse autoshow heeft namelijk de wereldprimeur van de Audi Q3!

Audi heeft de Q3 namelijk vanaf zaterdag 16 april neergezet voor de AutoRAI. Dat is drie dagen eerder dan de officiële onthulling op de persdag Autoshow van Sjanghai. De Audi Q3 staat in een glazen kubus voor de ingang van het RAI-complex en de auto van binnen bekijken is dus niet mogelijk. Maar op zich is het natuurlijk al mooi genoeg dat de Q3 daadwerkelijk te bewonderen is bij de AutoRAI.
De Audi Q3 rolt vanaf het tweede kwartaal van dit jaar van de band in het Spaanse Martorell. De Duitse marktintroductie is in juni en de instapprijs is bij onze oosterburen 29.900 euro. De auto komt beschikbaar met een 2.0 TFSI (170 en 211 pk) en een 2.0 TDI (177 pk). De Nederlandse marktintroductie volgt iets later, de vanafprijs voor ons is nog niet bekend.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (111)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.