AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Autobedrijven opener met prijzen'
9
Autobedrijven doen er niet moeilijk over om hun prijzen kenbaar te maken. Dat schrijft Aftersales Magazine, het vakblad voor de autobranche.
Drie maanden geleden is de vergelijkingswebsite Bestegarage.nl in het leven geroepen. Er worden prijzen verzameld van producten en diensten die autobedrijven leveren. De betrokken ondernemingen kunnen zelf kiezen welke producten en diensten ze voor welke prijs leveren.
Momenteel staan er ruim 18.000 prijzen online, en dat is volgens directeur Steven Kop hoger dan de 15.000 die vooraf werden verwacht. 'Wij zijn positief verrast over het feit dat we nu al ruim 18.000 prijzen binnen hebben. Autobedrijven zijn er open over', aldus Kop. Inmiddels hebben 1.250 autobedrijven zich geregistreerd.
Lees ook
Nieuws

BYD waarschijnlijk grootste verkoper elektrische auto's van 2025
Nieuws

Aanbod nieuwe auto's groter dan ooit, gemiddelde prijs €50.000: te duur voor gemiddelde consument

AutoWeek 2025: Dit is de beste koop met benzinemotor
Vergelijkende test

De Triumph Dolomite en de Alfa Romeo Giulia waren dé hardcore vierdeurs sportsedans van hun tijd
Nieuws
