Aston Martin plaagt met extreme Vantage GT3
Onze collega's van AutoExpress hebben een teaser van de auto in handen gekregen. Zoals de afbeelding laat zien, heeft Aston Martin de naam GT3 voor z'n nieuwe Vantage-topper in gedachten.
De naam GT3 is er niet voor niets: net als de Porsche 911 GT3 moet de super-Vantage uitblinken op de openbare weg én op de circuits.
Aan de krachtbron zal het niet liggen: onder de kap heeft de Vantage GT3 namelijk een opgevoerde versie van de V12 uit de V12 Vantage. Het vermogen zou stijgen tot ongeveer 600 pk.
Het blijft niet bij meer vermogen, want de GT3 is ook een stuk breder en krijgt extra luchtinlaten. Een grote spoiler achterop maakt het feest compleet.
In maart kunnen we de auto in het echt zien op de salon van Genève. Aston Martin kiest waarschijnlijk voor gelimiteerde productie.
Had je deze auto's al gezien?

Aston Martin Vantage Roadster 4.3 V8 Sportshift ** Youngtimer ** Stinger & Lasershield
- 2007
- 115.875 km

Aston Martin Vantage S 4.7 V8 S Sportshift 437 PK Carbon S uitvoering Uniek
- 2011
- 38.826 km

Aston Martin Vantage 4.0 F1 Edition | Carbon | Aerokit | 360 | Elec.Seat |
- 2023
- 14.829 km