Aristocraat in de steigers

ASI Continental GT
ASI Continental GTASI Continental GTASI Continental GTASI Continental GTASI Continental GT
In de duistere krochten van het beursgebouw van Essen hebben we tijdens de Essen Motor Show al heel wat aparte tuningscreaties gezien, maar de Japanners kunnen er ook wat van! Wat te denken van deze opgevoerde Bentley Continental GT?
Het betreft de Tetsu GTR van de Japanse tuningsfirma ASI. Bentley's populaire coupé heeft standaard de beschikking over 550 geblazen pk's, maar de Japanners voeren de W12 op naar 800 pk. Dit lukt door een nieuw uitlaatsysteem en een nieuw motormanagement. De transmissie is verstevigd om al dit geweld in goede banen te leiden.
Dat is natuurlijk al een mooie prestatie, maar met z'n skirts en gouden lak in combinatie met de bloemetjes op de motorkap steekt dit product van ASI ("Accuracy, Spirit & Imagination") pas echt z'n kop boven het tunings-maaiveld uit. Niet voor de mensenschuwe types dus, deze auto. Maar aan de andere kant: de gewone Continental GT is onderhand de Peugeot 207 onder de chique auto's, dus een beetje customizen kan geen kwaad.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (23)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.