AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Alfa Spider ook als diesel
Alfa Romeo gaat de nieuwe Spider leveren met een dieselmotor.
Alfa Romeo gaat de nieuwe Spider leveren met een dieselmotor. Het zal voor puristen misschien even slikken zijn, maar wij kennen de 2.4 JTDm als een bijzonder fijne machine, wellicht nog wel lekkerder dan de huidige benzinemotoren van Alfa. Het besluit om de Spider ook met zelfontbrander te leveren lag in de lijn der verwachting. De cabriolet is immers in feite een open Brera, en ook de Brera is er als diesel. De vijfcilinder twintigklepper lever 200 pk.
Wie niets moet hebben van een Spider op diesel, kan uiteraard terecht voor een 2.2 JTS of de 3.2 V6. Liefhebbers van een diesel moeten overigens nog wel even geduld hebben tot volgend jaar.
Plaats een reactie