Alfa Romeo brengt eerste dieselroadster

Alfa Romeo Spider
In Genève staat een grote Alfa Romeo-primeur: de Spider met 2.4 JTDM dieselmotor. Bovendien is er nog meer (kleiner) nieuws.
In Genève staat een grote Alfa Romeo-primeur: de Spider met 2.4 JTDM dieselmotor. Bovendien is er nog meer (kleiner) nieuws.
De nieuwe Spider 2.4 JTDM met 200 pk dieselmotor. Hiermee krijgt Alfa Romeo de enige dieselroadster in het leveringsprogramma en ook meteen de roadster met de laagste CO2-uitstoot.
Eerder deze week berichtten wij u al over het TI-pakket voor de topversies van de 159 (3.2 V6 en 2.4 JTDM), bestaande uit een flink aantal verfraaiingen aan het in- en exterieur.
Voor diezelfde 159 2.4 JTDM komt ook de Q4-vierwielaandrijving beschikbaar, die tot nu alleen voorbehouden was voor de versie met de 3.2 V6 motor.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.